Warsztaty przyrodnicze w szkołach

warsztaty.JPGChcesz, aby w Twojej szkole odbyły się bezpłatne prelekcje edukacyjne dla uczniów na temat pomagania ptakom? Jeśli tak – skontaktuj się z Nadnoteckim Kołem Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody „Salamandra”!

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy. Będą kierowane są do uczniów, głównie szkół podstawowych i gimnazjów powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Szkoły zainteresowane prelekcjami proszone są o wypełnienie zamieszczonej poniżej karty zgłoszenia, a następnie odesłanie jej na adres: notec@salamandra.org.pl. Na jej podstawie zostaną wytypowane placówki, które będą uczestniczyć w projekcie. Ilość warsztatów jest ograniczona (jedne zajęcia trwaja jedną godzinę lekcyjną). Uczniowie otrzymają bezpłatne materiały edukacyjne.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 5 października. Szczegółowych informacji udziela Nadnoteckie Koło PTOP „Salamandra” – e-mail: notec@salamandra.org.pl.

KARTA ZGŁOSZENIA – ŚCIĄGNIJ! 

Działanie jest realizowane dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego

logo_wfosigw_w_poznaniu.jpg         herb powiat.gif